4 i 5 tom „Różan”

 

Tak, wiem, że trudno kupić pierwsze wydanie 4 i 5 tomu Różan. Nakład jest wyczerpany i ani Wydawnictwo Otwarte, ani Wydawnictwo JAK, które je wydały, nie planują wznowienia.
Teraz jednak w Wydawnictwie JAK i w Bonito można kupić osobno drugi wolumin Różan, który zawiera 3, 4 i 5 tom, czyli Tylko dzięki miłości, Bądź przy mnie i Na zawsze Różany.
Ponieważ ostatnie własne egzemplarze już rozdałam, tym, którzy szukają 4 i 5 tomu i piszą w tej sprawie do mnie, mogę tylko radzić wejście na stronę Wydawnictwa JAK http://ksiegarnia.wydawnictwojak.pl/ albo Bonito i kupienie trzech tomów w jednym woluminie. Link do księgarni JAK-a umieściłam w zakładce Linki.
Bonusem jest nie tylko cena, niższa niż przy zakupie trzech osobnych tomów, lecz także większy format, który umożliwił powiększenie zreprodukowanych w Tylko dzięki miłości wycinków z przedwojennych gazet. Teraz da się je swobodnie czytać, a artykuły o zorzy polarnej, która pojawiła się nad Krakowem w 1938 roku, o koronacji króla Jerzego VI, o ślubie księcia Edwarda z panią Simpson czy o maciorze, która zaatakowała żonę grabarza, są fascynujące.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *