„Bądź przy mnie” w Radiu Kraków

 

Jestem szczęśliwa, że mogę to napisać:

od 6 do 17 marca w Radiu Kraków Paweł Sanakiewicz będzie czytał fragmenty Bądź przy mnie.

Bardzo się cieszę, że redakcja wybrała właśnie moją książkę, i zapraszam do słuchania przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku o 11.45.

Uwielbiam słuchowiska i gdy tylko mogę, słucham także książek czytanych w radiu. Nigdy nie zapomnę powieści w wydaniu dźwiękowym w Trójce – Egipcjanina Sinuhe, Przeminęło z wiatrem, Dziwnych losów Jane Eyre, powieści Vicki Baum, w wykonaniu fantastycznych aktorów. I jeszcze Ireny Kwiatkowskiej czytającej najpierw Trędowatą, a potem Na ustach grzechu. I oczywiście Teatrzyku Zielone Oko. Gdy słyszałam te skrzypiące drzwi, kroki i krzyk w czołówce, ciarki chodziły mi po plecach.

Sama nie wiem dlaczego, ale wolę, jeśli lektorem jest mężczyzna, i bardzo się cieszę, że Radio Kraków wybrało pana Sanakiewicza. On ma taki przystojny głos! To fantastyczne, że udzielił go Joachimowi. Jeśli ktoś zna audiobook Tylko dzięki miłości, wie, o czym mówię, bo partie Zuzanny czyta w nim Anna Dymna, a w postać Joachima wcielił się właśnie Paweł Sanakiewicz.

Pani Katarzyna Fortuna zaprosiła mnie do jutrzejszej audycji Koło Kultury. To oczywiście Radio Kraków, między 21 a 23. Na pewno będziemy rozmawiały o tej czytanej w radiu powieści.

Radio Kraków, wydawnictwo JAK z Krakowa, krakowska autorka i Różany, których akcja w dużej części rozgrywa się w Krakowie. Monotonne? Ale jakie miłe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *